Úvodní strana » Event marketing

Event marketing:

Potřebujete uspořádat společenskou akci a nemáte na její přípravu čas? Jsme připraveni pro vás realizovat tyto akce i s atraktivním programem. Pro veškeré společenské akce zajistíme ubytování, dopravu, pohoštění, program a hostesky. Zabezpečíme předkonferenční servis, tiskoviny, pozvánky, vstupenky, rozeslání přihlášek, propagaci,…, zkrátka vše, co bude potřeba. Samozřejmostí je také nabídka technického zázemí.

Zajistíme a zorganizujeme pro Vás:

  • Firemní prezentace
  • Společenské akce
  • Teambuildingové aktivity
  • Promotion aktivity
  • Slavnostní rauty a bankety
  • Tiskové konference
  • Firemní večírky
  • Cofee breaky
  • … a mnoho dalších akcí, dle Vašeho přání

Všechny akce zajišťujeme na klíč a s kompletním servisem. Záleží pouze na Vaší specifikaci a přání a my se už o vše postaráme. Zajistíme pro Vaši akci moderátory, hostesky, audiovizuální produkci, umělecká vystoupení, reklamu (např. airdancer a jiné formy zviditelnění), dětské atrakce (nafukovací hrad, čtyřkolky a elektrická vozítka, trampolíny, aj.)...zkrátka celou pestrou paletu všeho, co k Vaší akci patří, včetně stylizace a design návrhu (např. pokud budete požadovat akci nějak dobově či tematicky zakotvit). Náš zkušený tým se postará o veškeré kreativně-technické řešení Vašich přání tak, abyste byli maximálně spokojeni a mohli tak bezstarostně odevzdat Vaše představy do našich rukou.

Reference:
Mezi naše významné klienty patří např. VZP, Modrá pyramida, Autodesk či Jihomoravský kraj, pro které jsme v minulosti zajišťovali a organizovali spoustu propagačních a jiných akcí.

 

Reklamní nápoje

Zabýváme se výrobou reklamních nápojů, které si sami zvolíte. Vytvoříme pro Vás originální reklamní předmět, od grafického návrhu po potisk a dopravu kam bude třeba.

Více informací
3D logo design

Rozhodli jsme, že vytvoříme unikátní službu, která ušetří Vaše peníze a starosti – pronájem 3D log a nápisů. Vytvoříme Vám libovolný nápis nebo logo z materiálu, který si zvolíte a prostě si ho půjčíte, kdykoliv budete potřebovat. Pokud naznáte, že je pro Vás výhodnější koupě než pronájem, pomůžeme Vám také.

Více informací
Kilion-line

Na turbulentní změny na trzích je potřeba rychle reagovat. V případě internetu a internetového marketingu to platí dvojnásob, a proto jsme připraveni pružně zareagovat na jakékoli změny na trhu, které jsou důležité pro dosažení nejlepších výsledků Vašich kampaní.

Více informací
mapamapa