Úvodní strana » On-line marketing

On-line marketing

Marketing na internetu hýbe světem a naším cílem je nalézt nebo vytvořit pro Vás cestu k Vašim zákazníkům! 

Jsme Google AdWords certifikovaná agentura, své práci rozumíme.

Pokud váháte, jestli zvolit marketing na internetu, máme pro Vás několik důvodů proč začít s propagací Vaší firmy nebo e-shopu na internetu:

  • Přibližně 7 milionů uživatelů internetu v ČR, celosvětově přes 3,2 miliardy
  • Zdroj informací – naprostá většina uživatelů využívá internet k získávání informací, kontaktů a k nákupu zboží a služeb
  • Možnosti cílení – díky informacím, které sbírají vyhledávače a sociální sítě o svých uživatelích, umožňuje internetová reklama přesné zacílení na skupinu, pro kterou je určena.  Neoslovujete lidi, které Vaše nabídka nezajímá a tím šetříte peníze. Lze toto říci o billboardu?
  • Naprostá kontrola nad návratností investice – díky analytickým nástrojům budete přesně vědět, kolik Vaše reklama stála, ale hlavně kolik přinesla nových zákazníků a návštěv
  • Flexibilita – internetová reklama umožňuje velice rychle měnit parametry nastavení a tak pružně reagovat na aktuální situaci na trhu

 

Služby Kilion-line

Kilion-line.png

 

Reklamní nápoje

Zabýváme se výrobou reklamních nápojů, které si sami zvolíte. Vytvoříme pro Vás originální reklamní předmět, od grafického návrhu po potisk a dopravu kam bude třeba.

Více informací
3D logo design

Rozhodli jsme, že vytvoříme unikátní službu, která ušetří Vaše peníze a starosti – pronájem 3D log a nápisů. Vytvoříme Vám libovolný nápis nebo logo z materiálu, který si zvolíte a prostě si ho půjčíte, kdykoliv budete potřebovat. Pokud naznáte, že je pro Vás výhodnější koupě než pronájem, pomůžeme Vám také.

Více informací
Kilion-line

Na turbulentní změny na trzích je potřeba rychle reagovat. V případě internetu a internetového marketingu to platí dvojnásob, a proto jsme připraveni pružně zareagovat na jakékoli změny na trhu, které jsou důležité pro dosažení nejlepších výsledků Vašich kampaní.

Více informací
mapamapa