Úvodní strana » Rychlá nabídka » Akční nabídka tiskovin

Akční nabídka

tisk vizitek a letáků

Potřebujete nové vizitky, nebo kvalitní letáky? Využijte naši akční nabídky kvalitních grafických a tiskových služeb za bezkonkurenční ceny! 

Kilion-FB-banner_1200x628.jpg

Moderní trendy se promítají i do klasiky, jakou jsou vizitky a letáky. Třeba QR kódu, který po načtení mobilním telefonem nebo tabletem, přenese vaše zákazníky přímo na vaše webové stránky. 

Bez názvu-1.jpg

Máte dotaz nebo chcete konkrétní kalkulaci? Ozvěte se nám:

Eva Michalíková
eva.michalikova@kilion.cz
+420 606 43 06 91

 

 

 

Reklamní nápoje

Zabýváme se výrobou reklamních nápojů, které si sami zvolíte. Vytvoříme pro Vás originální reklamní předmět, od grafického návrhu po potisk a dopravu kam bude třeba.

Více informací
3D logo design

Rozhodli jsme, že vytvoříme unikátní službu, která ušetří Vaše peníze a starosti – pronájem 3D log a nápisů. Vytvoříme Vám libovolný nápis nebo logo z materiálu, který si zvolíte a prostě si ho půjčíte, kdykoliv budete potřebovat. Pokud naznáte, že je pro Vás výhodnější koupě než pronájem, pomůžeme Vám také.

Více informací
Kilion-line

Na turbulentní změny na trzích je potřeba rychle reagovat. V případě internetu a internetového marketingu to platí dvojnásob, a proto jsme připraveni pružně zareagovat na jakékoli změny na trhu, které jsou důležité pro dosažení nejlepších výsledků Vašich kampaní.

Více informací
mapamapa