Úvodní strana » Rychlá nabídka » On-line marketing

On-line marketing

O tom, že reklama na sociálních sítích funguje, nepochybujeme. Rádi vás o tom přesvědčíme. Chcete i vy najít své zákazníky třeba na Facebooku?

Máme mnohaleté zkušenosti s tvorbou strategií, obsahu a reklamy na sociálních sítích. Největší pozornost věnujeme pochopení vašich zákazníků a zaměřujeme se na efektivitu kampaní.

Domluvte si nezávaznou konzultaci již dnes!

Základní správa Facebook profilu může vypadat třeba takto:

  • 8 příspěvků/měsíc (témata, texty a grafika je vytvářena našimi profesionály a  ve spolupráci s klientem)
  • Inzerce příspěvku a profilu v hodnotě 60 USD 
  • V ceně audit Facebookové prezentace.

CENA NABÍDKY: 3 333 Kč bez DPH

náhled3.png

Reklamní nápoje

Zabýváme se výrobou reklamních nápojů, které si sami zvolíte. Vytvoříme pro Vás originální reklamní předmět, od grafického návrhu po potisk a dopravu kam bude třeba.

Více informací
3D logo design

Rozhodli jsme, že vytvoříme unikátní službu, která ušetří Vaše peníze a starosti – pronájem 3D log a nápisů. Vytvoříme Vám libovolný nápis nebo logo z materiálu, který si zvolíte a prostě si ho půjčíte, kdykoliv budete potřebovat. Pokud naznáte, že je pro Vás výhodnější koupě než pronájem, pomůžeme Vám také.

Více informací
Kilion-line

Na turbulentní změny na trzích je potřeba rychle reagovat. V případě internetu a internetového marketingu to platí dvojnásob, a proto jsme připraveni pružně zareagovat na jakékoli změny na trhu, které jsou důležité pro dosažení nejlepších výsledků Vašich kampaní.

Více informací
mapamapa