Úvodní strana » Ukázky prací » Prysmian Draka Kabely, s. r. o. - náborová kampaň

Prysmian Draka Kabely, s. r. o. - náborová kampaň

Prysmian Group je světovým lídrem ve výrobě hi-tech kabelů. Pro jeho závod Draka Kabely, s.r.o. ve Velkém Meziříčí jsme realizovali náborové kampaně v Jihomoravském regionu.

 

Prysmian Group Draka Kabely, s. r. o. neustále rozvíjí svou výrobu ve svém závodu ve Velkém Meziříčí a jejich náborové kampaně jsou v našich rukách.

Reklamní nápoje

Zabýváme se výrobou reklamních nápojů, které si sami zvolíte. Vytvoříme pro Vás originální reklamní předmět, od grafického návrhu po potisk a dopravu kam bude třeba.

Více informací
3D logo design

Rozhodli jsme, že vytvoříme unikátní službu, která ušetří Vaše peníze a starosti – pronájem 3D log a nápisů. Vytvoříme Vám libovolný nápis nebo logo z materiálu, který si zvolíte a prostě si ho půjčíte, kdykoliv budete potřebovat. Pokud naznáte, že je pro Vás výhodnější koupě než pronájem, pomůžeme Vám také.

Více informací
Kilion-line

Na turbulentní změny na trzích je potřeba rychle reagovat. V případě internetu a internetového marketingu to platí dvojnásob, a proto jsme připraveni pružně zareagovat na jakékoli změny na trhu, které jsou důležité pro dosažení nejlepších výsledků Vašich kampaní.

Více informací
mapamapa