Úvodní strana » Veletržní servis

VELETRŽNÍ SERVIS:

Pro naše klienty zajistíme kompletní veletržní servis od A do Z a to nejen v ČR, ale v rámci celé EU.

  • Budeme Vás zastupovat při komunikaci s veletržní správou
  • Zajistíme pro Vás odpovídající výstavní plochy, včetně objednávek inženýrských sítí tak, aby byla zajištěna 100% funkčnost Vaší prezentace
  • Zprostředkujeme Vám architektonický návrh expozice včetně zajištění jeho schválení a všech potřebných dokumentů a akceptací u veletržní správy
  • Kompletní realizaci expozice Vám dle dohodnutých termínu předáme tak, abyste byli naprosto spokojeni s výsledkem

Zařídíme a zprostředkujeme pro Vás vše ostatní, co se ke konkrétní expozici váže, včetně hostesek, cateringu, ubytování, fotografických a tiskových služeb, tiskových konferencí, veletržní reklamy a mnoho dalších tradičních i netradičních forem prezentace.
Naším cílem je usnadnit zákazníkovi celý průběh výstavy. V této oblasti pro vás vytvoříme návrhy a realizace veletržních expozic v tuzemsku i zahraničí, použití systémů i atypické stavby, patrové expozice, grafické práce, kompletní vybavení včetně nadstandardů, videotechniky, realizace interiérů, … - neboli komplexní veletržní servis.
Nebojte se specifikovat a definovat Váš návrh a šířku Vašich potřeb. Žádný z Vašich požadavků pro nás není nereálný. Vaše spokojenost je naši prioritou a v tom, co děláme, jsme si sami sebou jisti.

 

Reklamní nápoje

Zabýváme se výrobou reklamních nápojů, které si sami zvolíte. Vytvoříme pro Vás originální reklamní předmět, od grafického návrhu po potisk a dopravu kam bude třeba.

Více informací
3D logo design

Rozhodli jsme, že vytvoříme unikátní službu, která ušetří Vaše peníze a starosti – pronájem 3D log a nápisů. Vytvoříme Vám libovolný nápis nebo logo z materiálu, který si zvolíte a prostě si ho půjčíte, kdykoliv budete potřebovat. Pokud naznáte, že je pro Vás výhodnější koupě než pronájem, pomůžeme Vám také.

Více informací
Kilion-line

Na turbulentní změny na trzích je potřeba rychle reagovat. V případě internetu a internetového marketingu to platí dvojnásob, a proto jsme připraveni pružně zareagovat na jakékoli změny na trhu, které jsou důležité pro dosažení nejlepších výsledků Vašich kampaní.

Více informací
mapamapa