Úvodní strana » Event marketing

Event marketing:

Potřebujete uspořádat společenskou akci a nemáte na její přípravu čas? Jsme připraveni pro vás realizovat tyto akce i s atraktivním programem. Pro veškeré společenské akce zajistíme ubytování, dopravu, pohoštění, program a hostesky. Zabezpečíme předkonferenční servis, tiskoviny, pozvánky, vstupenky, rozeslání přihlášek, propagaci,…, zkrátka vše, co bude potřeba. Samozřejmostí je také nabídka technického zázemí.

Zajistíme a zorganizujeme pro Vás:

  • Firemní prezentace
  • Společenské akce
  • Teambuildingové aktivity
  • Promotion aktivity
  • Slavnostní rauty a bankety
  • Tiskové konference
  • Firemní večírky
  • Cofee breaky
  • … a mnoho dalších akcí, dle Vašeho přání

Všechny akce zajišťujeme na klíč a s kompletním servisem. Záleží pouze na Vaší specifikaci a přání a my se už o vše postaráme. Zajistíme pro Vaši akci moderátory, hostesky, audiovizuální produkci, umělecká vystoupení, reklamu (např. airdancer a jiné formy zviditelnění), dětské atrakce (nafukovací hrad, čtyřkolky a elektrická vozítka, trampolíny, aj.)...zkrátka celou pestrou paletu všeho, co k Vaší akci patří, včetně stylizace a design návrhu (např. pokud budete požadovat akci nějak dobově či tematicky zakotvit). Náš zkušený tým se postará o veškeré kreativně-technické řešení Vašich přání tak, abyste byli maximálně spokojeni a mohli tak bezstarostně odevzdat Vaše představy do našich rukou.

Reference:
Mezi naše významné klienty patří např. VZP, Modrá pyramida, Autodesk či Jihomoravský kraj, pro které jsme v minulosti zajišťovali a organizovali spoustu propagačních a jiných akcí.

 

Reklamní nápoje

Zabýváme se výrobou reklamních nápojů, které si sami zvolíte. Vytvoříme pro Vás originální reklamní předmět, od grafického návrhu po potisk a dopravu kam bude třeba.

Více informací
3D logo design

Rozhodli jsme, že vytvoříme unikátní službu, která ušetří Vaše peníze a starosti – pronájem 3D log a nápisů. Vytvoříme Vám libovolný nápis nebo logo z materiálu, který si zvolíte a prostě si ho půjčíte, kdykoliv budete potřebovat. Pokud naznáte, že je pro Vás výhodnější koupě než pronájem, pomůžeme Vám také.

Více informací
PrintLife

Naši zákazníci, kteří si potřebují vytisknout své produkty, vědí přesně jaké parametry vyžadují a tak je pro ně online řešení PrintLife.cz mnohem rychlejší a pohodlnější než vysvětlení svého požadavku například emailem či telefonicky. V oblasti tisku se pohybujeme již od roku 1997 a coby společnost Kilion s.r.o. od roku 2005. Naše bohaté dlouhodobé zkušenosti jsme zúročili právě v platformě PrintLife. Stavíme na osobním a férovém přístupu ke každému zákazníkovi, a abychom dosáhli nejvyšší kvality, využíváme moderní technologie. Vyberte si z naší široké nabídky produktů.

Více informací
mapamapa