Úvodní strana » Grafické studio

Grafické studio:

Grafické zpracování Vašich zakázek, jeho kvalita a krátký časový interval je to, co nás zdobí a co nás vynáší na vrchol pomyslného marketingového žebříčku. Jsme tak vždy o krok napřed před konkurencí, neboť grafika a vše, co s ní souvisí, jsou jednou z oblastí reklamy, na který můžeme být právem hrdi.

Rád se o Vás postará tým expertů, který Vám bude k dispozici, a který převede Vaše vize do reálného světa. Sami budete překvapeni, jakou podobu bude mít výsledek Vašich idejí. Naši grafici mají dlouholeté zkušenosti s návrhy profesionálně vypadající reklamy, marketingových materiálů a vizuálního stylu firem. Připraví pro vás návrhy, které jsou v souladu s vaší firemní vizí. Pokud sami nevíte, jak přesně by měl grafický návrh vypadat, nemusíte se bát, neboť dokážeme odhadnout a zpracovat charakter a směr, kterým se chcete vydat.

Náš tým Vám je pak schopen okomentovat a představit jednotlivé návrhy tak, že sami zjistíte, zda Vás návrh upoutal a uvidíte, že budete s našimi nápady spokojeni.

Tvorba loga a CI:

Logo a CI (corporate identity – firemní styl) je to, co Vás a Vaši firmu identifikuje a odlišuje od konkurence. Často to bývá první věc, kterou zákazník uvidí a podle čeho si vytváří dojem o Vaší firmě. Proto je tak důležité logo (ať už jeho textová podoba nebo doplněna o grafický prvek)! Grafický návrh a tvorba loga klade nejenom na Vás, ale hlavně na grafiky, vysoké nároky, kterým je potřeba věnovat Vaši pozornost. Logo musí být jednoduché, originální a snadno zapamatovatelné, protože patří k nejdůležitějším prvkům v oblasti reklamy a propagace.

Nevíte, jak by mělo Vaše logo vypadat? Chcete, aby bylo designově atraktivní a zároveň marketingově úspěšné? Mluvilo samo za sebe a upoutalo pozornost klientů? Pak nám stačí přednést Vaše požadavky, návrhy, nebo jen oblast podnikání, nebo směr, kterým se chcete vydat a my Vám vyhotovíme několik verzí návrhu tak, abyste byli více než spokojeni. Vybraný logotyp Vám dodáme v křivkách nebo v tiskové kvalitě. Zaregistrujeme Vaši ochrannou známku a to jak na území ČR, tak i za hranicemi. V případě, že budete chtít o Vás rozšířit povědomí, zpracujeme Vám tiskové dokumenty a jiné propagační materiály podle Vašeho přání.

Corporate identity - neboli punc Vaší firmy. Váš osobitý styl, který Vás jasně charakterizuje:

 • Typ písma
 • Styl
 • Firemní barvy
 • Název
 • Logo
 • Corporate identity manuál
 • Rozložení stránky, atd.
 • 3D Vizualizace kanceláří a veletržních expozicTo vše Vám navrhneme a zhotovíme tak, abyste byli na trhu originální a nezaměnitelní, a abyste nechali otisk uvnitř potenciálních klientů.

 

3D grafika a animace, tvorba reklamních spotů:

Ve 21. století je téměř nezbytností, aby byl klient nejen vidět, ale také slyšet. Když potom tyto dva prvky spojíme, dostaneme jeden mocný marketingový nástroj – trojrozměrnou grafiku a zvukový záznam. Reklama tak nepůsobí pouze na jeden z vjemů, ale posunuje svůj potenciál o krok dále. S využitím moderních technologií můžeme v trojrozměrné grafice modelovat různé objekty nebo tvořit animace. Modelovat pak můžeme prakticky vše – od postav modelek a modelů až po výrobky. Protože máme v tomto směru bohaté zkušenosti, nabízíme nejen klišé, konzervativní a standardní řešení, ale také netradiční přístupy a spojení. Můžeme tak přenést důraz na klíčové body pomocí efektů a zvukově obohatit a zaujmout konkrétní cílovou skupinu. Neboť strategie a psychologie jsou tím, co z nás dělá originál. Tak jako 3D grafika a animace nejsou statické, tak i náš tým je progresivní a dynamický. To je naší filosofií a podle nás nezbytným předpokladem k dosažení maximální spokojenosti zákazníka.

 

Tiskoviny - letáky, katalogy:

Je samozřejmostí, že pro Vás nejen vytiskneme, ale také graficky navrhneme vzhled, poradíme se stylizací textu, velikostí letáků či plakátů, pomůžeme s výběrem vhodného materiálu a technologie tisku tak, aby byly dané tiskoviny atraktivní nejen pro oko, ale abyste také měli pocit, že informace k Vám přichází sama skrze kvalitu a zpracování textu. Jde nám o to, sofistikovaně, ale také jednoduše a jasně sdělit to, na co kladete důraz.

TIP: Víte, že umíme v rámci malonákladové tisku vyrobit tiskoviny ještě v den objednání?

 

Web design:

Vaše prezentace a úspěch na poli marketingu je do velké míry určován Vašimi webovými stránkami, neboť ty jsou základním kamenem každé moderní společnosti. Originalita jejich designu, orientace na stránkách, jejich struktura, to vše má velký vliv na každého potenciálního zákazníka, který vaše stránky navštíví. A to jak negativní, tak pozitivní. Pomůžeme vám s jejich tvorbou. Vše se pak odvíjí od přání a potřeb klienta a my Vaše požadavky zarámujeme a zhmotníme tak, aby profil Vaší firmy, nebo Vaše osobní stránky přesně charakterizovaly a vystihovaly povahu Vašeho podnikání.

S touto činností přímo souvisí:

 • Návrh grafické podoby www prezentace dle grafického manuálu
 • Aktualizace a re-design již vytvořených www stránek
 • Flash animace
 • Tvorba bannerů
 • Loga
 • Wallpapery
 • Programování prezentací (HTML, CSS, PHP, FLASH, JAVASCRIPT)
 • Prodej publikačního systému webix.cz
 • Tvorba e-shopu
 • Optimalizace SEO
 • Registrace www stránek do katalogů a vyhledávačů
 • Návrh stránek na sociálních sítích

Pokud si nebudete jisti, jak má přesně vypadat grafická podoba stránek, nebo si nejste jisti, jakou formu prezentace zvolit, není nic jednoduššího, neboť my pro Vás návrhy zpracujeme tak, abyste měli možnost představy o Vašich budoucích stránkách. Je na nás, abychom Vám nabídli, vizualizaci Vaší budoucí prezentace a Vy se sami rozhodnete, se kterým návrhem se ztotožníte.

 

 

Reklamní nápoje

Zabýváme se výrobou reklamních nápojů, které si sami zvolíte. Vytvoříme pro Vás originální reklamní předmět, od grafického návrhu po potisk a dopravu kam bude třeba.

Více informací
3D logo design

Rozhodli jsme, že vytvoříme unikátní službu, která ušetří Vaše peníze a starosti – pronájem 3D log a nápisů. Vytvoříme Vám libovolný nápis nebo logo z materiálu, který si zvolíte a prostě si ho půjčíte, kdykoliv budete potřebovat. Pokud naznáte, že je pro Vás výhodnější koupě než pronájem, pomůžeme Vám také.

Více informací
PrintLife

Naši zákazníci, kteří si potřebují vytisknout své produkty, vědí přesně jaké parametry vyžadují a tak je pro ně online řešení PrintLife.cz mnohem rychlejší a pohodlnější než vysvětlení svého požadavku například emailem či telefonicky. V oblasti tisku se pohybujeme již od roku 1997 a coby společnost Kilion s.r.o. od roku 2005. Naše bohaté dlouhodobé zkušenosti jsme zúročili právě v platformě PrintLife. Stavíme na osobním a férovém přístupu ke každému zákazníkovi, a abychom dosáhli nejvyšší kvality, využíváme moderní technologie. Vyberte si z naší široké nabídky produktů.

Více informací
mapamapa