Úvodní strana » Náš příběh

Náš příběh

Náš příběh se začal odehrávat v roce 1997, kdy jsme vstoupili na dynamicky se rozvíjející reklamní trh jako marketingová a komunikační agentura. Usilovná práce a přístup k zákazníkům pomáhá budovat náš potenciál a od roku 2005 jsme známým hráčem na marketingovém poli jako společnost Kilion, s. r. o. Přestože se stále rozvíjíme, zachováváme si naše hodnoty. Držíme se osobního a férového přístupu k zákazníkům, využíváme  moderní technologie a sledujeme nejnovější marketingové trendy.

Díky tomu Vám pomáháme růst a samozřejmě rosteme spolu s Vámi.

Náš core business je veletržní servis a pořádání event marketingových akcí pro významné firmy napříč všemi obory.  Skvěle se orientujeme na trhu a nasloucháme našim zákazníkům. Díky tomu známe Vaše přání a potřeby.

Abychom uspokojili všechny potřeby našich klientů, jsou součástí naší společnosti také tyto oddělení:

 • Grafické oddělení
 • Malonákladový digitální tisk
 • Velkoplošný tisk
 • Produkce

Pro úspěch v silně konkurenčním prostředí, jako je dnešní svět, je zapotřebí silných partnerů. Partnerů, kterým můžete důvěřovat a svěřit jim své propagační aktivity. Jsme hrdí na to, že pro mnoho společností jsem takovým partnerem právě my. Připojte se k nám.

 

Podívejte se také na naše samostatné projekty, které doplňují naše služby a mohly by Vás zaujmout.

www.Kilion-line.cz

Nové oddělení v naší agentuře, které má na starosti internetovou komunikaci našich klientů.

Možná jste již některé formy internetového marketingu vyzkoušeli, ale výsledek nenaplnil Vaše očekávání. Důvodů může být mnoho, ale je důležité uvědomit si, že bez kvalitního internetového marketingu přicházíte o spoustu zákazníků. Internet v současnosti prostupuje životy každého z nás. Prakticky každý, bez ohledu na věk, má denní kontakt s internetem v práci, škole nebo ve volném čase. Pokud máte firmu, e-shop nebo potřebujete propagovat cokoliv jiného, je internet velice účinným nástrojem pro Vaši komunikaci s potenciálními zákazníky a uživateli.

www.3Dlogodesign.cz

Víme, že je mnohdy zbytečné a nesmyslné utrácet nemalé prostředky za výrobu a uskladnění různých nápisů a firemního loga, které využijete jen příležitostně, třeba na veletrzích a výstavách. Rozhodli jsme se tedy, že vytvoříme unikátní službu, která ušetří Vaše peníze a starosti - pronájem 3D log a nápisů. Vytvoříme Vám libovolný nápis nebo logo z materiálu, který si zvolíte a prostě si ho půjčíte, kdykoliv budete potřebovat. Zajímá nás i Váš příběh a pokud se rozhodnete, že byste si ho raději zakoupili, rádi Vám vyjdeme vstříc.

www.Reklamni-napoje.cz

Zabýváme se výrobou reklamních nápojů, které si sami zvolíte. Vytvoříme pro Vás originální reklamní předmět, od grafického návrhu po potisk a dopravu kam bude třeba.

Tento originální reklamní předmět nebo dárek využijete při:

 • Veletrzích a výstavách
 • Event marketingových akcích
 • Otevření nové prodejny
 • Přímém (direct) marketingu
 • Volbě vhodného dárkového předmětu partnerům, klientům atd.
 • Distribuci vlastních nápojů v klubech, diskotékách, restauracích apod.
 • Při propagaci Vaší společnosti na sportovních, kulturních a jiných akcích
Reklamní nápoje

Zabýváme se výrobou reklamních nápojů, které si sami zvolíte. Vytvoříme pro Vás originální reklamní předmět, od grafického návrhu po potisk a dopravu kam bude třeba.

Více informací
3D logo design

Rozhodli jsme, že vytvoříme unikátní službu, která ušetří Vaše peníze a starosti – pronájem 3D log a nápisů. Vytvoříme Vám libovolný nápis nebo logo z materiálu, který si zvolíte a prostě si ho půjčíte, kdykoliv budete potřebovat. Pokud naznáte, že je pro Vás výhodnější koupě než pronájem, pomůžeme Vám také.

Více informací
PrintLife

Naši zákazníci, kteří si potřebují vytisknout své produkty, vědí přesně jaké parametry vyžadují a tak je pro ně online řešení PrintLife.cz mnohem rychlejší a pohodlnější než vysvětlení svého požadavku například emailem či telefonicky. V oblasti tisku se pohybujeme již od roku 1997 a coby společnost Kilion s.r.o. od roku 2005. Naše bohaté dlouhodobé zkušenosti jsme zúročili právě v platformě PrintLife. Stavíme na osobním a férovém přístupu ke každému zákazníkovi, a abychom dosáhli nejvyšší kvality, využíváme moderní technologie. Vyberte si z naší široké nabídky produktů.

Více informací
mapamapa