Úvodní strana » On-line marketing

On-line marketing

Marketing na internetu hýbe světem a naším cílem je nalézt nebo vytvořit pro Vás cestu k Vašim zákazníkům! 

Jsme Google AdWords certifikovaná agentura, své práci rozumíme.

Pokud váháte, jestli zvolit marketing na internetu, máme pro Vás několik důvodů proč začít s propagací Vaší firmy nebo e-shopu na internetu:

  • Přibližně 7 milionů uživatelů internetu v ČR, celosvětově přes 3,2 miliardy
  • Zdroj informací – naprostá většina uživatelů využívá internet k získávání informací, kontaktů a k nákupu zboží a služeb
  • Možnosti cílení – díky informacím, které sbírají vyhledávače a sociální sítě o svých uživatelích, umožňuje internetová reklama přesné zacílení na skupinu, pro kterou je určena.  Neoslovujete lidi, které Vaše nabídka nezajímá a tím šetříte peníze. Lze toto říci o billboardu?
  • Naprostá kontrola nad návratností investice – díky analytickým nástrojům budete přesně vědět, kolik Vaše reklama stála, ale hlavně kolik přinesla nových zákazníků a návštěv
  • Flexibilita – internetová reklama umožňuje velice rychle měnit parametry nastavení a tak pružně reagovat na aktuální situaci na trhu

 

Služby Kilion-line

Kilion-line.png

 

Reklamní nápoje

Zabýváme se výrobou reklamních nápojů, které si sami zvolíte. Vytvoříme pro Vás originální reklamní předmět, od grafického návrhu po potisk a dopravu kam bude třeba.

Více informací
3D logo design

Rozhodli jsme, že vytvoříme unikátní službu, která ušetří Vaše peníze a starosti – pronájem 3D log a nápisů. Vytvoříme Vám libovolný nápis nebo logo z materiálu, který si zvolíte a prostě si ho půjčíte, kdykoliv budete potřebovat. Pokud naznáte, že je pro Vás výhodnější koupě než pronájem, pomůžeme Vám také.

Více informací
PrintLife

Naši zákazníci, kteří si potřebují vytisknout své produkty, vědí přesně jaké parametry vyžadují a tak je pro ně online řešení PrintLife.cz mnohem rychlejší a pohodlnější než vysvětlení svého požadavku například emailem či telefonicky. V oblasti tisku se pohybujeme již od roku 1997 a coby společnost Kilion s.r.o. od roku 2005. Naše bohaté dlouhodobé zkušenosti jsme zúročili právě v platformě PrintLife. Stavíme na osobním a férovém přístupu ke každému zákazníkovi, a abychom dosáhli nejvyšší kvality, využíváme moderní technologie. Vyberte si z naší široké nabídky produktů.

Více informací
mapamapa