Úvodní strana » Rychlá nabídka » Akční nabídka tiskovin

Akční nabídka

tisk vizitek a letáků

Potřebujete nové vizitky, nebo kvalitní letáky? Využijte naši akční nabídky kvalitních grafických a tiskových služeb za bezkonkurenční ceny! 

Kilion-FB-banner_1200x628.jpg

Moderní trendy se promítají i do klasiky, jakou jsou vizitky a letáky. Třeba QR kódu, který po načtení mobilním telefonem nebo tabletem, přenese vaše zákazníky přímo na vaše webové stránky. 

Bez názvu-1.jpg

Máte dotaz nebo chcete konkrétní kalkulaci? Ozvěte se nám:

Eva Michalíková
eva.michalikova@kilion.cz
+420 606 43 06 91

 

 

 

Reklamní nápoje

Zabýváme se výrobou reklamních nápojů, které si sami zvolíte. Vytvoříme pro Vás originální reklamní předmět, od grafického návrhu po potisk a dopravu kam bude třeba.

Více informací
3D logo design

Rozhodli jsme, že vytvoříme unikátní službu, která ušetří Vaše peníze a starosti – pronájem 3D log a nápisů. Vytvoříme Vám libovolný nápis nebo logo z materiálu, který si zvolíte a prostě si ho půjčíte, kdykoliv budete potřebovat. Pokud naznáte, že je pro Vás výhodnější koupě než pronájem, pomůžeme Vám také.

Více informací
PrintLife

Naši zákazníci, kteří si potřebují vytisknout své produkty, vědí přesně jaké parametry vyžadují a tak je pro ně online řešení PrintLife.cz mnohem rychlejší a pohodlnější než vysvětlení svého požadavku například emailem či telefonicky. V oblasti tisku se pohybujeme již od roku 1997 a coby společnost Kilion s.r.o. od roku 2005. Naše bohaté dlouhodobé zkušenosti jsme zúročili právě v platformě PrintLife. Stavíme na osobním a férovém přístupu ke každému zákazníkovi, a abychom dosáhli nejvyšší kvality, využíváme moderní technologie. Vyberte si z naší široké nabídky produktů.

Více informací
mapamapa