Úvodní strana » Rychlá nabídka » Firemní videovizitky

Firemní video vizitky

 

Balíček 1 - základní

- rozhovory na kameru
- záběry z chodu firmy
- úvodní a závěrečné titulky, jednoduché popisky v průběhu videa
- volně dostupná podkresová hudba
- texty a případné další podklady si připravuje klient
- délka max. 3 minuty

cena - 13 000 Kč
+ náklady na dopravu

Balíček 2 - individuální

- spolupráce s klientem od námětu až po konečný scénář
- libovolné grafické prvky, 2D, nebo 3D animace
- možnost originální hudby
- libovolná délka

cena - individuální

V blízké budoucnosti budeme schopni pořizovat i letecké záběry, takže pak můžeme vytvořit druhý, o něco dražší balíček. Zatím se podívejte na ukázku firemního videa Balíček 1 - základní.

 

 

Reklamní nápoje

Zabýváme se výrobou reklamních nápojů, které si sami zvolíte. Vytvoříme pro Vás originální reklamní předmět, od grafického návrhu po potisk a dopravu kam bude třeba.

Více informací
3D logo design

Rozhodli jsme, že vytvoříme unikátní službu, která ušetří Vaše peníze a starosti – pronájem 3D log a nápisů. Vytvoříme Vám libovolný nápis nebo logo z materiálu, který si zvolíte a prostě si ho půjčíte, kdykoliv budete potřebovat. Pokud naznáte, že je pro Vás výhodnější koupě než pronájem, pomůžeme Vám také.

Více informací
PrintLife

Naši zákazníci, kteří si potřebují vytisknout své produkty, vědí přesně jaké parametry vyžadují a tak je pro ně online řešení PrintLife.cz mnohem rychlejší a pohodlnější než vysvětlení svého požadavku například emailem či telefonicky. V oblasti tisku se pohybujeme již od roku 1997 a coby společnost Kilion s.r.o. od roku 2005. Naše bohaté dlouhodobé zkušenosti jsme zúročili právě v platformě PrintLife. Stavíme na osobním a férovém přístupu ke každému zákazníkovi, a abychom dosáhli nejvyšší kvality, využíváme moderní technologie. Vyberte si z naší široké nabídky produktů.

Více informací
mapamapa