Úvodní strana » Rychlá nabídka » On-line marketing

On-line marketing

O tom, že reklama na sociálních sítích funguje, nepochybujeme. Rádi vás o tom přesvědčíme. Chcete i vy najít své zákazníky třeba na Facebooku?

Máme mnohaleté zkušenosti s tvorbou strategií, obsahu a reklamy na sociálních sítích. Největší pozornost věnujeme pochopení vašich zákazníků a zaměřujeme se na efektivitu kampaní.

Domluvte si nezávaznou konzultaci již dnes!

Základní správa Facebook profilu může vypadat třeba takto:

  • 8 příspěvků/měsíc (témata, texty a grafika je vytvářena našimi profesionály a  ve spolupráci s klientem)
  • Inzerce příspěvku a profilu v hodnotě 60 USD 
  • V ceně audit Facebookové prezentace.

CENA NABÍDKY: 3 333 Kč bez DPH

náhled3.png

Reklamní nápoje

Zabýváme se výrobou reklamních nápojů, které si sami zvolíte. Vytvoříme pro Vás originální reklamní předmět, od grafického návrhu po potisk a dopravu kam bude třeba.

Více informací
3D logo design

Rozhodli jsme, že vytvoříme unikátní službu, která ušetří Vaše peníze a starosti – pronájem 3D log a nápisů. Vytvoříme Vám libovolný nápis nebo logo z materiálu, který si zvolíte a prostě si ho půjčíte, kdykoliv budete potřebovat. Pokud naznáte, že je pro Vás výhodnější koupě než pronájem, pomůžeme Vám také.

Více informací
PrintLife

Naši zákazníci, kteří si potřebují vytisknout své produkty, vědí přesně jaké parametry vyžadují a tak je pro ně online řešení PrintLife.cz mnohem rychlejší a pohodlnější než vysvětlení svého požadavku například emailem či telefonicky. V oblasti tisku se pohybujeme již od roku 1997 a coby společnost Kilion s.r.o. od roku 2005. Naše bohaté dlouhodobé zkušenosti jsme zúročili právě v platformě PrintLife. Stavíme na osobním a férovém přístupu ke každému zákazníkovi, a abychom dosáhli nejvyšší kvality, využíváme moderní technologie. Vyberte si z naší široké nabídky produktů.

Více informací
mapamapa