Úvodní strana » Tiskové služby

Tiskové služby:

Klientům poskytujeme komplexní tiskové služby od ofsetového tisku až po speciální aplikace. Ve vlastní výrobě nabízíme tisk jak na velkoplošné tiskárně Mutoh Valuejet, ke které máme kompletní příslušenství. Vlastníme také čtvrtou generaci v ČR nejprodávanějšího profesionálního velkoformátového laminátoru pro studenou i teplou laminaci a digitální řezací plotr.

Další oblast výroby tiskovin, kterou pokrýváme z vlastních zdrojů je digitální maloníkladový tisk, který realizujeme na tiskových strojích Minolta Bizhub.

 

Velkoplošný tisk:

Nabízíme možnost tisku na nejnovějších strojích bez nutnosti laminace pro venkovní použiti. Samozřejmostí je, že Vaši reklamu můžeme vytvořit také s pomocí moderního profesionálního velkoformátového laminátoru nebo digitálním řezacím plotrem. Jako experti v oboru víme, co pro Vás bude v daný okamžik lepší a rádi Vám vysvětlíme technologický postup i technické specifikace tak, že sami naznáte, že naše návrhy korespondují s Vaší představou. Zajišťujeme mj. také výrobu samolepek, bannerů, vlajek i plakátů, posterů, billboardů, megaboardů, okenní grafiky nebo grafiky na auta.

Samolepky
Na základě Vašich požadavků vyrobíme různé tvary samolepek. Lepíme na PVC desky různých tlouštěk až do 10 mm. Jinak je variabilita a design odvislý pouze od domluvy mezi Vámi a naším týmem.

Bannery
Klient má na výběr z následujících materiálů:

 • vinylové tkaniny, vinylové síťoviny
 • vlajkové tkaniny, plátna
 • PVC desky do tloušťky 10mm polepené samolepící folií
 • zajišťujeme finální úpravy - plastová a kovová oka a sváření částí do velkých celků

Vlajky
Vybrat si můžete z vlajkových, polyesterových, vinylových a mnoha dalších tkanin či pláten. Obstaráme pro Vás kompletní krejčovské zpracovaní, svařeni; vše dle požadavků uchyceni vlajek. Nabízíme také doplňky k vlajkám a vlajkovým řetězcům.

Plakáty, postery, billboardy, megaboardy
Realizujeme nejen ve standardních, ale i v jiných kreativních tvarech. Variabilita a tvary jsou jen na Vaší představě. Na nás je, abychom je pro Vás zajistili. Provádíme tisk pro prosvětlené panely. Používáme materiály jako citylight papír či fotopapír, jednostranně natíraný billboardový papír s modrou zadní stranou.

Okenní grafika
Používáme speciální perforovanou samolepící PVC folii s černou zadní stranou, která je průhledná
ze strany lepidla.

Grafika na auta
Reklama na autech je jednou z nejefektivnějších možných reklam, která osloví tisíce lidí denně. Signmaking v kvalitním provedení je vysoce ceněnou dovedností. Vytvoříme pro Vás grafický návrh šitý na míru a provedeme finální realizaci polepu. Používáme kvalitní certifikované samolepící folie s atestem a dlouhou životností. Samozřejmostí je zajištěni montáže a lepeni včetně oprav a odstraňováni staré grafiky.

POS a POP materiály
Tyto materiály slouží k podpoře prodeje, pomáhají nejen zviditelnit právě probíhající akci, ale především dokáží upoutat pozornost a zlepšují zapamatovatelnost produktu. Tento způsob marketingu realizujeme od grafických návrhů až po finální výrobu. Pro využití jak indoor (uvnitř budov), tak v outdoor (exteriérech) vám nabídneme řešení pomocí bannerů, roll-upů, displayů, wobblerů. poutačů, stojanů, prodejních a prezentační boxů, násypných hrabáků, pultových stojánků, barketů, dávkovačů, závěsných upoutávek, dekorací a jiných individuálních řešení.

Světelná reklama
Světelná a 3D reklama je velice efektivním způsobem, jak kdekoliv zviditelnit logo Vaší společnosti. V této oblasti Vám nabízíme moderní a netradiční řešení směřující k vylepšení prezentace Vaší firmy. Lze ji využít v interiéru (recepce, showroom ..), nebo v exteriéru (na fasádách domů, výkladní skříně prodejen..). Z plastových nebo hliníkových profilů vyrábíme světelné panely, boxy nebo 3D nápisy všech tvarů barev a rozměrů.

 

Malonákladový tisk:

Plnobarevný digitální tisk je vhodný pro malonákladové a středně velké zakázky. Má své nesporné výhody ve snížení časové náročnosti tisku a jeho přípravy, která je obrovskou výhodou u malých nákladů, např. vizitek, dopisních papírů, letáků a brožur.

Tiskneme na profesionálních strojích a až do formátu SRA3 na různé materiály o gramáži 90 – 30g/m2. Díky kalibrační sondě zaručujeme věrnost barev. Výhoda malonákladového tisku spočívá v okamžité aktualizaci informaci na tiskovině, rychle možnosti dotisku v malých sériích a krátkých termínech a především v úspoře vysokých nákladů.

Malonákladový tisk je vhodný pro:

 • kalendáře
 • letáky
 • firemní katalogy
 • PF
 • visačky
 • diplomové práce
 • formuláře
 • plakáty a další ...
Reklamní nápoje

Zabýváme se výrobou reklamních nápojů, které si sami zvolíte. Vytvoříme pro Vás originální reklamní předmět, od grafického návrhu po potisk a dopravu kam bude třeba.

Více informací
3D logo design

Rozhodli jsme, že vytvoříme unikátní službu, která ušetří Vaše peníze a starosti – pronájem 3D log a nápisů. Vytvoříme Vám libovolný nápis nebo logo z materiálu, který si zvolíte a prostě si ho půjčíte, kdykoliv budete potřebovat. Pokud naznáte, že je pro Vás výhodnější koupě než pronájem, pomůžeme Vám také.

Více informací
PrintLife

Naši zákazníci, kteří si potřebují vytisknout své produkty, vědí přesně jaké parametry vyžadují a tak je pro ně online řešení PrintLife.cz mnohem rychlejší a pohodlnější než vysvětlení svého požadavku například emailem či telefonicky. V oblasti tisku se pohybujeme již od roku 1997 a coby společnost Kilion s.r.o. od roku 2005. Naše bohaté dlouhodobé zkušenosti jsme zúročili právě v platformě PrintLife. Stavíme na osobním a férovém přístupu ke každému zákazníkovi, a abychom dosáhli nejvyšší kvality, využíváme moderní technologie. Vyberte si z naší široké nabídky produktů.

Více informací
mapamapa