Úvodní strana » Ukázky prací » Prysmian Draka Kabely, s. r. o. - náborová kampaň

Prysmian Draka Kabely, s. r. o. - náborová kampaň

Prysmian Group je světovým lídrem ve výrobě hi-tech kabelů. Pro jeho závod Draka Kabely, s.r.o. ve Velkém Meziříčí jsme realizovali náborové kampaně v Jihomoravském regionu.

 

Prysmian Group Draka Kabely, s. r. o. neustále rozvíjí svou výrobu ve svém závodu ve Velkém Meziříčí a jejich náborové kampaně jsou v našich rukách.

Reklamní nápoje

Zabýváme se výrobou reklamních nápojů, které si sami zvolíte. Vytvoříme pro Vás originální reklamní předmět, od grafického návrhu po potisk a dopravu kam bude třeba.

Více informací
3D logo design

Rozhodli jsme, že vytvoříme unikátní službu, která ušetří Vaše peníze a starosti – pronájem 3D log a nápisů. Vytvoříme Vám libovolný nápis nebo logo z materiálu, který si zvolíte a prostě si ho půjčíte, kdykoliv budete potřebovat. Pokud naznáte, že je pro Vás výhodnější koupě než pronájem, pomůžeme Vám také.

Více informací
PrintLife

Naši zákazníci, kteří si potřebují vytisknout své produkty, vědí přesně jaké parametry vyžadují a tak je pro ně online řešení PrintLife.cz mnohem rychlejší a pohodlnější než vysvětlení svého požadavku například emailem či telefonicky. V oblasti tisku se pohybujeme již od roku 1997 a coby společnost Kilion s.r.o. od roku 2005. Naše bohaté dlouhodobé zkušenosti jsme zúročili právě v platformě PrintLife. Stavíme na osobním a férovém přístupu ke každému zákazníkovi, a abychom dosáhli nejvyšší kvality, využíváme moderní technologie. Vyberte si z naší široké nabídky produktů.

Více informací
mapamapa