Úvodní strana » Ukázky prací » Karned Tools, s. r. o.

Karned tools, s. r. o.

Pro společnost Karned Tools jsme v roce 2015 realizovali 2 veletrhy - EMO 2015 a WOODTEC 2015. Stánek na veletrhu EMO 2015 byl koncipován jako společná prezentace 4 našich klientů – ZPS-FRÉZOVACÍ NÁSTROJE, M&V, spol. s r.o., Karned Tools, Bučovice Tools. 

Vizualizace veletržního stánku Karned Tools WOODTEC 2015:

 

Vizualizace veletržního stánku Karned Tools EMO 2015:

 

Realizace společného veletržního stánku EMO 2015:

Reklamní nápoje

Zabýváme se výrobou reklamních nápojů, které si sami zvolíte. Vytvoříme pro Vás originální reklamní předmět, od grafického návrhu po potisk a dopravu kam bude třeba.

Více informací
3D logo design

Rozhodli jsme, že vytvoříme unikátní službu, která ušetří Vaše peníze a starosti – pronájem 3D log a nápisů. Vytvoříme Vám libovolný nápis nebo logo z materiálu, který si zvolíte a prostě si ho půjčíte, kdykoliv budete potřebovat. Pokud naznáte, že je pro Vás výhodnější koupě než pronájem, pomůžeme Vám také.

Více informací
PrintLife

Naši zákazníci, kteří si potřebují vytisknout své produkty, vědí přesně jaké parametry vyžadují a tak je pro ně online řešení PrintLife.cz mnohem rychlejší a pohodlnější než vysvětlení svého požadavku například emailem či telefonicky. V oblasti tisku se pohybujeme již od roku 1997 a coby společnost Kilion s.r.o. od roku 2005. Naše bohaté dlouhodobé zkušenosti jsme zúročili právě v platformě PrintLife. Stavíme na osobním a férovém přístupu ke každému zákazníkovi, a abychom dosáhli nejvyšší kvality, využíváme moderní technologie. Vyberte si z naší široké nabídky produktů.

Více informací
mapamapa