Úvodní strana » Veletržní servis

VELETRŽNÍ SERVIS:

Pro naše klienty zajistíme kompletní veletržní servis od A do Z a to nejen v ČR, ale v rámci celé EU.

  • Budeme Vás zastupovat při komunikaci s veletržní správou
  • Zajistíme pro Vás odpovídající výstavní plochy, včetně objednávek inženýrských sítí tak, aby byla zajištěna 100% funkčnost Vaší prezentace
  • Zprostředkujeme Vám architektonický návrh expozice včetně zajištění jeho schválení a všech potřebných dokumentů a akceptací u veletržní správy
  • Kompletní realizaci expozice Vám dle dohodnutých termínu předáme tak, abyste byli naprosto spokojeni s výsledkem

Zařídíme a zprostředkujeme pro Vás vše ostatní, co se ke konkrétní expozici váže, včetně hostesek, cateringu, ubytování, fotografických a tiskových služeb, tiskových konferencí, veletržní reklamy a mnoho dalších tradičních i netradičních forem prezentace.
Naším cílem je usnadnit zákazníkovi celý průběh výstavy. V této oblasti pro vás vytvoříme návrhy a realizace veletržních expozic v tuzemsku i zahraničí, použití systémů i atypické stavby, patrové expozice, grafické práce, kompletní vybavení včetně nadstandardů, videotechniky, realizace interiérů, … - neboli komplexní veletržní servis.
Nebojte se specifikovat a definovat Váš návrh a šířku Vašich potřeb. Žádný z Vašich požadavků pro nás není nereálný. Vaše spokojenost je naši prioritou a v tom, co děláme, jsme si sami sebou jisti.

 

Reklamní nápoje

Zabýváme se výrobou reklamních nápojů, které si sami zvolíte. Vytvoříme pro Vás originální reklamní předmět, od grafického návrhu po potisk a dopravu kam bude třeba.

Více informací
3D logo design

Rozhodli jsme, že vytvoříme unikátní službu, která ušetří Vaše peníze a starosti – pronájem 3D log a nápisů. Vytvoříme Vám libovolný nápis nebo logo z materiálu, který si zvolíte a prostě si ho půjčíte, kdykoliv budete potřebovat. Pokud naznáte, že je pro Vás výhodnější koupě než pronájem, pomůžeme Vám také.

Více informací
PrintLife

Naši zákazníci, kteří si potřebují vytisknout své produkty, vědí přesně jaké parametry vyžadují a tak je pro ně online řešení PrintLife.cz mnohem rychlejší a pohodlnější než vysvětlení svého požadavku například emailem či telefonicky. V oblasti tisku se pohybujeme již od roku 1997 a coby společnost Kilion s.r.o. od roku 2005. Naše bohaté dlouhodobé zkušenosti jsme zúročili právě v platformě PrintLife. Stavíme na osobním a férovém přístupu ke každému zákazníkovi, a abychom dosáhli nejvyšší kvality, využíváme moderní technologie. Vyberte si z naší široké nabídky produktů.

Více informací
mapamapa